Depkařím.

1. march 2013 at 22:01 | A. |  Everything...
Depkařím.
Už zase nebo pořád ještě ?
Prostě poslední dobou je toho moc. Ale není to tak že bych se neusmívala, ve škole jsem veselá, víceméně, kdo by byl veselej na fyzice že? :D
Ale pak přijdu domů a tak nějak to na mě padne. Poslední dobou se mi nic nedaří a mám toho moc. Já, která bez běhání nejsem schopná vydržet a vůbec bez jakkéhokoliv sportu, mám v prdeli koleno a nejmín dva měsíce ještě mít budu a to už to taky nějakýb ten pátek trvá. Jaaaj, skáču z toho radostí :(
Díky tomu mám teď kotel volného času,ale to si jako myslíte že se to projevuje na známkách, projevuje, ale negativně! Nechápu.

A sice máme prázdniny, ale mám závěrečky autoškoly, takže nervy trochu v kýblu. Držte palce.
Poslední dobou mě všichni štvou a všechno štve. Jenže nejsem ten typ co si začne stěžovat. Ve škole se usmívám a řeším kamarádčiny problémy a jsem nápomocná kde to jde.
Je to takovej můj únik od toho všeho.
Jediný co doufám je, že s příchodem jara, se to všecko zlepší.
Bude sluníčko a tím pádem míň depresí.

A vše bude fajn.

Love,A.

P.S. A moje momentální závislost na Laně del Rey moji depce moc nepomáhá :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 A. A. | Web | 2. march 2013 at 8:57 | React

eh, to já zase hraju různý hry :D.. teďka mám děsnou chuť jít stahovat downloady a jít hrát simíky ;D jinak takovýhle období jsem měla taky, ale nakonec to vyústilo tím, že jsem byla měsíc doma protože jsem nebyla schopná cokoliv dělat a přestala jsem jíst (ou got, proč?).. nic si z toho nedělej ono to přejde))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement